Učenici drugih razreda posjetili su Željeznički kolodvor u Varaždinu i Čakovcu
Autor: Irena Čerpinko, 21. 5. 2015.

Karte za vožnju vlakom do Čakovca su nam u džepu pa nam ne smeta neumorna kiša. Bezbrižno smo krenuli prema Željezničkom kolodvoru u Varaždinu.

Nakon razgleda kolodvora u Varaždinu, jedva smo dočekali vožnju vlakom do Čakovca. Na voznom redu uočili smo s kojeg perona polazi naš vlak. Uzbuđeni i sretni sjeli smo u naš vlak za Čakovec. Ponosno smo izvadili karte i pokazali ih kondukteru. Kiša nas je pratila cijelo vrijeme, ali za nas se pobrinuo gospodin Bruno Polanski (tata učenice 2. d razreda). Nakon razgleda radionice, u blizini željezničkog kolodvora uz sokove, bombone i užinu međusobno smo se družili u menzi. Razgledali smo i Željeznički kolodvor u Čakovcu. Vrijeme nas nije omelo da se počastimo omiljenim sladoledom.

Naše putovanje sretno je završilo povratkom u Varaždin. Fotografije s našeg putovanja su ovdje.