Lovorka Draginić

nastavnica razredne nastave

Predmet: razredna nastava, 1. c

Diplomirala sam 1987.godine na Filozofskom fakultetu Zagreb – odsjek Čakovec i stekla stručnu spremu VI. stupnja – zvanje:  nastavnik razredne nastave.

U Šestoj osnovnoj školi Varaždin radim od 2008. godine.

2.c: PUNE RUKE POSLA
Autor: Lovorka Draginić, 2. 12. 2014.

Nakon  što  smo na satu razrednika  izradili  zastavice  sa  danskim  obilježjima – kako bi ukrasili našu školu  za predstojeću radionicu Dana otvorenih vrata ;  radili smo  čestitke  i prigodne  ukrase  da pomognemo  Udruzi  VITA  ZA  BOLESNOG  PRIJATELJA  - mali smo ali imamo veliko srce !

E, pa kad smo sve  to  odradili – bio bi red  da se i počastimo –pa nam je učiteljica ispekla torte – baš su bile slasne – taman nešto slatko za kraj tjednasmiley

Fotografije!