Marinka Mak

profesorica fizičke kulture

Predmet: Tjelesna i zdravstvena kultura

U školskoj godini 2020./2021. učiteljica Tjelesne i zdravstvene kulture u 6.a, b, c i d; 7.b, c i d i 8. a, b i c razrednom odjelu.

Kretanjem do zdravlja
Autor: Marinka Mak, 15. 9. 2015.

Pozivamo sve učenike, roditelje, učitelje, bake, djedove, braću, sestre i ostale da se odazovu na Nacionalni program – „Živjeti zdravo“ – VARAŽDIN.

Akcija „Kretanjem do zdravlja“ započinje u subotu, 19. rujna 2015. u 8:30h okupljanjem sudionika na Trgu kralja Tomislava (Korzo) podjelom majica, bedževa i promo materijala. U 9:15 kreće brza šetnja unaprijed utvrđenom rutom po gradu i prema stadionu „Sloboda“ i sportsko – rekreativnom centru TTS. U 10:00 prezentiraju se sportsko – rekreativne aktivnosti (Zajednica športskh udruga grada Varaždina, Sportska škola, Nordijsko hodanje, Kuglački klub osoba s invaliditetom, Prezentacija poligona, Sportska abeceda, Kids fitness TTS, IPA: Mala škola nogometa i dr.). Od 10:45 do 11:00 najavljuje se i otvara natjecanje uz pozdrave ministra zdravlja prim. Siniše Varge te predstavnika grada i županije. U 11:00 do 17:00 odvija se natjecanje CROSSFIT VARAŽDIN 2015.