Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika 2018.
Autor: Martina Špičko, 9. 3. 2018.

Marcela Čegelj osvojila je odlično 2. mjesto!

Na županijskom natjecanju iz hrvatskoga jezika sudjelovale su četiri učenice naše škole te pokazale izvrsno znanje.  Na natjecanju koje  se održalo 5. ožujka u Osnovnoj školi  Ante Starčevića u Lepoglavi sudjelovao je 61 učenik i 39 mentora.

U kategoriji  učenika 7. razreda natjecala se Vida Jurković iz 7.b (mentorica Marina Ivanović) i  osvojila 7. mjesto.  U kategoriji  učenika 8. razreda imali smo čak tri predstavnice. Učenica 8.a Marija Klampfl  (mentorica Ivana Canjuga) bila je 11., a Dolores Pretković iz 8.d (mentorica Martina Špičko) osvojila je 15. mjesto.

Najuspješnija je bila učenica 8.c razreda Marcela Čegelj (mentorica Martina Špičko) koja je osvojila izvrsno 2. mjesto.  Nadamo se i pozivu na državno natjecanje.

Čestitamo na postignutom uspjehu!