Martinec Marijana

diplomirani učitelj razredne nastave s pojačanim predmetom iz njemačkog jezika

Zovem se Marijana Martinec, radim kao učiteljica njemačkog jezika, a ove školske godine predajem redovnu nastavu Njemačkog jezika u 2.a i 4.b razredu te izbornu nastavu u 4. acd, 5.acd i 7.abd razredu. Moja pedagoška načela prvenstveno se temelje na intuitivnom istraživačkom učenju kroz dijalog u simuliranim konkretnim situacijama te kroz raznovrsne igre.

Školsko natjecanje iz njemačkog jezika 2018.
Autor: Marijana Martinec, 20. 4. 2018.

Školsko natjecanje iz njemačkog jezika u VI. osnovnoj školi u Varaždinu, provedeno je u utorak 23.siječnja 2018. godine s početkom u 13.00h.

Na natjecanju je sudjelovalo petero učenica osmih razreda koje pohađaju redovnu i izbornu nastavu njemačkog jezika. Učenice Gita Sočković i Nina Vuković iz 8.a razreda natjecale su se u kategoriji I a učenice Marcela Čegelj iz 8.c razreda te učenice Lorena Bučovnik i Paula Jukić iz 8.b razreda natjecale su se u kategoriji II. Školsko povjerenstvo (Natalija Hranjec, Anamarija Hajdarović i Marijana Martinec) je nakon ispravka testova i objave privremenih i konačnih rezultata izradilo ljestvicu konačnog poretka.

Ljestvica poretka

Osvojeno mjesto