Međunarodno matematičko natjecanje „Klokan bez granica“
Autor: Nina Vidoni, 5. 4. 2017.

Dana 23. ožujka 2017. godine u 12 sati i 30 minuta održano je Međunarodno matematičko natjecanje „Klokan bez granica“.

Natjecanju je pristupilo 149 učenika naše škole podijeljenih u pet kategorija: Pčelice (2.razred), Leptirići(3.razred), Ecolier (4. i 5. razred), Benjamin (6. i 7. razred) i Cadet (8. razred). Rješenja zadataka bit će od 20. travnja 2017. godine na http://www.matematika.hr/klokan/2017/.  Rezultati natjecanja najbolje plasiranih učenika bit će objavljeni 2. svibnja 2017.godine na mrežnim stranicama HMD-a, a ostali sudionici mogu svoj plasman saznati kod povjerenika škole nakon preuzimanja nagrada.