Ivan Bračko i Luka Kanoti iz 3.b na Davis Cupu u Varaždinu
Autor: Ružica Martinec, 11. 4. 2018.

Dječaci vole sport, a osobito tenis kojim se i bave u slobodno vrijeme. Pročitajte što su sami napisali o posjetu teniskim mečevima.

Na Uskrsni ponedjeljak bio sam na treningu hrvatske teniske reprezentacije i dobio potpis Marina Ćilića. Zatim sam u srijedu bio na Kids day i igraotenis s Nikolom Mektićem, a tada sa dobio potpise od par hrvatskih tenisača. U petak sam bio na teniskom meču kada su igrali Ćilić i Ćorić. U subotu sam prisustvovao meču kad su igrali Dodig i Mektić u parovima.

U varaždinskoj Areni smo sreli i Gorana Ivaniševića - hrvatsku tenisku legendu s kojom sam se fotografirao. Na Davis Cupu mi je bilo lijepo jer volim tenis i treniram ga. ( Luka Kanoti)

U srijedu sam bio na Kids day i tamo sam dobio potpise od Ivana Dodig, Nikole Mektića i Željka Krajana. Osjećao sam se sretno. Dobio sam potpis i od Marina Ćilića i to mi je najbolji potpis. Gledao sam i meč u kojem je nastupao Marin Ćilić i dobro sam se zabavio. Sad ću još bolje trenirati tenis. smiley(Ivan Bračko)   Fotografije.