Janja Fotak

magistra teologije

Predmet: Katolički vjeronauk

U školskoj godini 2020./2021. predajem katolički vjeronauk učenicima  1.a i 1.b razreda.

III. sakupljanje pomoći za varaždinsku Socijalnu samoposlugu „Kruh sv. Antuna“ (17.11.2015.)
Autor: Luka Borščak, 10. 11. 2015.

I ove godine pozivamo sve ljude dobre volje, učenike i djelatnike naše škole da se ponovno uključimo u akciju prikupljanja prehrambenih i higijenskih sredstava za najpotrebitije građane našega grada i županije. Akcija se organizira po principu „1 učenik 1 proizvod“ odnosno tako da svaki učenik (ako je u mogućnosti) donira jedan proizvod po izboru, a prema želji i više.

Proizvodi koji se prikupljaju su: trajno mlijeko, ulje, šećer, brašno, tjestenina, koncentrat rajčice, riža, sol, palenta, griz, konzerve, marmelada, pasta za zube, sapun, gel za tuširanje, šampon, sredstva za pranje posuđa i rublja, dječja hrana, dječje pelene i slično.

Vaše darove će preuzeti vjeroučitelji Janja Sontor i Luka Borščak na pomoćnom ulazu u školu prije prvog i prije trećeg sata, u utorak 17.11.2015.g.

Unaprijed zahvaljujemo na suradnji!