Terezija Labaš

Učiteljica sam razredne nastave sa 40-godišnjim radnim iskustvom.

Volim svoj posao i maksimalno se trudim da sve bude u redu. Od svojih učenika u 4. razredu očekujem i želim da budu prvenstveno sretni i zadovoljni u razredu te da takvi s lakoćom svladaju nastavni plan i program.

Također očekujem i dobru suradnju s roditeljima.

2.a i 2.b u posjetu Javnoj vatrogasnoj postrojbi u Varaždinu
Autor: Ružica Martinec, Terezija Labaš, 5. 6. 2013.

U utorak, 4. lipnja, učenici 2.a i 2.b posjetili su Javnu vatrogasnu postrojbu u Varaždinu.

Najprije su razgledali  Muzej vatrogastva. Sa zanimanjem isprobavali stare pumpe za vodu, proučavali staro vatrogasno odijelo, isprobavali sirenu i slično. Iz Pravila dobrovoljnog vatrogasnog društva su izdvojili : "Vatrogasci su dužni besplatno, točno i požrtvovno vršiti službu ... čestito se vladati u službi i izvan službe."  Zatim su, također sa velikim zanimanjem, razgledavali opremu, penjali se na velike vatrogasne kamione. Najveća atrakcija bila je demonstracija vatrogasne službe. Vatrogasci su se za manje od minute spremili i krenuli u intervenciju. Mnogi učenici su uvidjeli važnost vatrogasne službe te poželjeli biti vatrogasci.

Ovim putem zahvaljujemo svima u Javnoj vatrogasnoj postrojbi na prezentaciji vatrogastva.

Pogledajte album!