Tina Ivčić

diplomirana učiteljica razredne nastave s pojačanim predmetom engleski jezik

Predmet: Engleski jezik – redovni: 6. a, 6. c; izborni: 7. b, 8. d

Koordinator za europske projekte na školi.

Festival znanosti 2016. Varaždin
Autor: TINA ČERPINKO, 30. 3. 2016.

U Varaždinu se u periodu od 18. travnja 2016. do 23. travnja 2016. organizira Festival znanosti. Tema ovogodišnjeg Festivala znanosti je „Znanost i umjetnost“.

Organizatori Festivala znanosti 2016. Varaždin su Međunarodna agencija za razvoj (MARA d.o.o.), Fakultet organizacije i informatike Varaždin te Grad Varaždin, dok su sudionici Gradski muzej Varaždin, Sveučilište Sjever, Geotehnički fakultet Varaždin, Prva gimnazija Varaždin, DV Bajka, DV Čira-Čara, DV Varaždin, DV Dječji svijet, I. OŠ Varaždin, IV. Osnovna škola Varaždin, VI. Osnovna škola Varaždin te Elektrostrojarska škola Varaždin.

Sudjelovanje na Festivalu je besplatno, a omogućeno je svima, od predškolaca, nižih i viših razreda osnovne škole, mladih i odraslih sve do osoba treće životne dobi.

Na Festivalu znanosti jedni od predavača će biti i učitelji iz naše škole Bojana Perko - Život i djelo - Leonardo da Vinci, Nina Prašnjak - Povijest matematike i Marijana Buhin - Život i djelo - Galileo Galilei.

Kako je broj sudionika na svakoj od radionica ograničen, svi zainteresirani se pozivaju da svoje mjesto rezerviraju čim prije na poveznicihttp://goo.gl/forms/se0APJFDHy, a sve informacije vezano za sam Festival, program, opis radionica i ostalo, možete pronaći na službenoj Facebook stranici Festivala znanosti 2016. Varaždin - https://www.facebook.com/Festival-znanosti-2016-Vara%C5%BEdin-932878110129575/ te na web stranicama organizatora i sudionika.