Tomislav Rogulja

magistar teologije

Predmet: Katolički vjeronauk

U školskoj godini 2021./2022. predajem Katolički vjeronauk slijedećim razredima:

1.razred ( a., b., c., d.)

2.razred (c., d.)

3.razred (a., d.)

8.razred (a., d.)

Razrednik sam 8.d razredu.

Voditelj sam INA –Eko škole VI.OŠ i DOD – Vjeronaučna olimpijada

U zvanju sam mentor vjeroučitelj.

Obilježili smo Dan planeta Zemlje
Autor: Petra Kanešić, Tomislav Rogulja, 25. 4. 2018.

Članovi eko grupa uz pomoć školskih eko-koordinatora učiteljice Petre Kanešić i vjeoručitelja Tomislava Rogulje, uključili su se u dvije ekološke akcije.

U srijedu, 18. travnja 2018. organizirana je akcija koju smo nazvali „oboji me“. Početkom školske godine izrađeni su metalni cvjetovi ispunjeni biljnim materijalom koji su krasili naše školsko dvorište. Prirodni, biljni materijal je uslijed vremenskih uvjeta izgubio svoj sjaj. Odlučili smo „oživiti“ naše cvjetove. Članovi eko grupe, marljivo su prionuli poslu i obojili ih u različite boje: crvenu, rozu, plavu, ljubičastu… Obojane cvjetove postavili smo među zelenilo i cvijeće u našem školskom cvjetnjaku kod ulaza u školu.

Iduća akcija organizirana je u ponedjeljak, 23. travnja 2018. kada se nastavilo s uređenjem cvjetnjaka. Marljive i vrijedne ručice plijevile su korov oko zelenila i cvijeća koje je polako počelo listati, pupati i cvjetati. Tako pripremljenu zemlju prekrili su crvenom drvenom korom oko zelenila i cvijeća.

Rezultat marljivog i zajedničkog rada je uređen cvjetnjak koji krasi dvorište naše škole, a ujedno je i obilježen Dan planeta Zemlje.