Tomislav Rogulja

magistar teologije

Predmet: Katolički vjeronauk

U školskoj godini 2021./2022. predajem Katolički vjeronauk slijedećim razredima:

1.razred ( a., b., c., d.)

2.razred (c., d.)

3.razred (a., d.)

8.razred (a., d.)

Razrednik sam 8.d razredu.

Voditelj sam INA –Eko škole VI.OŠ i DOD – Vjeronaučna olimpijada

U zvanju sam mentor vjeroučitelj.

Županijska smotra Dani kruha – Dani zahvalnosti za plodove zemlje 2018.
Autor: Tomislav Rogulja, 6. 11. 2018.

I ove godine učenici naše škole su obilježili dane zahvalnosti za plodove zemlje uz ostale škole iz naše županije.

Dana 20. 10. 2018. na Franjevačkom trgu održana je Županijska smotra Dani kruha - dani zahvalnosti za plodove zemlje. Sudjelovalo je 35 škola naše županije koje su na različite načine lijepo prezentirale svoje radove.

Za ovogodišnje predstavljanje škole izabrali smo temu : Plodovi šume. Svi potrebni prehrambeni proizvodi i materijali , koje smo imali na izložbenom prostoru, rezultat su rada i međusobne suradnje raznih izvannastavnih aktivnosti kao i  istraživačkog rada produženog boravka te učenika 4. razreda. Fotoalbum možete pogledati ovdje.