Tomislav Rogulja

magistar teologije

Predmet: Katolički vjeronauk

U školskoj godini 2021./2022. predajem Katolički vjeronauk slijedećim razredima:

1.razred ( a., b., c., d.)

2.razred (c., d.)

3.razred (a., d.)

8.razred (a., d.)

Razrednik sam 8.d razredu.

Voditelj sam INA –Eko škole VI.OŠ i DOD – Vjeronaučna olimpijada

U zvanju sam mentor vjeroučitelj.

Poziv na sudjelovanje akcije Hrvatskog Caritasa Za 1000 radosti – Pomažemo zajedno
Autor: Tomislav Rogulja, 15. 11. 2018.

Poziv svim djelatnicima škole, učenicima i njihovim roditeljima/skrbnicima da se uključe u Božićnu akciju „ Za 1000 radosti“ Pomažemo zajedno koje ima za cilj osigurati pomoć najsiromašnijim obiteljima u Hrvatskoj.

I ovogodišnja akcija Pomažemo zajedno želi potaknuti djecu i mlade da razvijaju vrijednosti solidarnosti, socijalne osjetljivosti i da nastave biti aktivni nositelji promjena u društvu, krenuvši od svoje zajednice u kojoj će posebnu pažnju posvetiti brizi za obitelji koje žive u nepovoljnim socijalno-ekonomskim prilikama.

Akcija Hrvatskog Caritasa je usmjerena prema učenicima osnovnih i srednjih škola za koje je Hrvatski Caritas pripremio narukvice u deset boja s porukom Pomažemo zajedno, koje će se prodavati po simboličnoj cijeni od pet (5) kuna. Narukvice će prodavati vjeroučitelji škole.

Učenici koji imaju suglasnost roditelja/skrbnika mogu kupiti pojedinačnu narukvicu.

Akacija se provodi uz suglasnost Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Dodatne informacije o akciji Za 1000 radosti – Pomažemo zajedno možete pronaći na internetskoj stranici: www.caritas.hr

Priloženi dokumenti:
Podrska_provedbi_akcije_-_Za_1000_radosti_(2018.).pdf (611.02 KB)