Poziv na državno natjecanje iz matematike
Autor: Nina Vidoni, 22. 3. 2016.

Nakon izvrsno odrađenog županijskog natjecanja iz matematike, učenicima naše škole i njihovim mentoricama stigao je  poziv za državno natjecanje.

Među dvadesetak najboljih učenika sedmog i osmog razreda koji su pozvani na državno natjecanje četiri su učenika VI. osnovne škole Varaždin. Učenica Alisa Pevec (7. a) i učenik Teo Putarek (7. c) predstavljat će našu školu u kategoriji sedmaša. Učenici Janko Vrček (8. e) i David Mikulčić (8. e) plasirali su se među 24 najbolja osmaša u državi.

Državno natjecanje održat će se u Primoštenu od 4. do 6. travnja 2016. Učenicima i njihovim mentoricama Nini Prašnjak i Vedrani Herman želimo puno uspjeha.