Festival matematike 2017. (5. - 8. razred)
Autor: Vedrana Herman, 22. 4. 2017.

Učenici VI. osnovne škole Varaždin sudjelovali su na još jednom Festivalu matematike Varaždinske županije.

Festival matematike Varaždinske županije uspješno je realiziran 21.4.2017. godine u sportskim dvoranama Gospodarske škole, Druge gimnazije i Strukovne škole. Uz učenike razredne nastave, na Festivalu je prisustvovalo 39 učenika predmetne nastave naše škole. Učenici 5. – 8. razreda VI. osnovne škole Varaždin natjecali su se u kategoriji pojedinačnog i  ekipnog natjecanja te su bili veoma uspješni pa im čestitamo na tome.

Nagrade i medalje osvojili su:

Barbara Kelava, 5.razred, kategorija pojedinačno , 3. nagrada

Mislav Putarek, 6.razred, kategorija pojedinačno , 2. nagrada

Veronika Vitez, 6.razred, kategorija pojedinačno , 3. nagrada

Veronika Vitez, Ozren Pevec, Barbara Kelava, Nikša Perši, 6. i 5. razred, kategorija HUSARI, 2. nagrada

Nika Vrček, Mihael Kralj, Luka Ivaniš, Eva Makovec Jež, 8. i 7. razred, kategorija PURGARI, 3. nagrada

Fotogalerija