Vedrana Herman
magistra matematike

Matematika, 5.b, 5.c, 8.b, 8.c ; DOP-svim  petima, svim osmima ; DOD – svim petima

Završila sam gimnaziju u Varaždinu, Financijsku i poslovnu matematiku na PMF-u u Zagrebu te Tečaj pedagoško-psihološko-didaktičko-metodičke izobrazbe na Učiteljskom fakultetu u Zagrebu.

Želim kod djece razviti pozitivan stav prema matematici i odgovornost za vlastiti napredak. Cilj mi je da djeca steknu temeljna matematička znanja potrebna za razumijevanje pojava i zakonitosti u prirodi i društvu, da postanu matematički pismeni i da razviju sposobnost rješavanja matematičkih problema u svakodnevnom životu. Otvorena sam za suradnju i pomoć.

„Lakše je naučiti matematiku nego raditi bez nje.“

H.Bouasse

Oskar znanja
Autor: Mihaela Vrbnjak Grđan, 13. 7. 2017.

U Zagrebu, 29.6.2017, u dvorani Ekonomskog fakulteta, dodijeljeni su Oskari znanja učenicima koji su osvojili prva mjesta na Državnim natjecanjima i učenicima koji su osvojili jednu od medalja na Međunarodnim olimpijadama.

Oskar znanja dodijeljen je Barbari Kelava, učenici 5c, za osvojeno prvo mjesto u Državi iz matematike, mentorica je Vedrana Herman. Mariji Klampfl uručen je Oskar znanja za osvojeno prvo mjesto iz kemije, mentorica je Mihaela Vrbnjak Grđan.

Oskar znanja uručen je i Andrei Križanić koja je osvojila brončanu medalju na međunarodnoj prirodoslovnoj olimpijadi IJUSO. Andrea je sada učenica Prve gimnazije Varaždin.

Fotogalerija