Monika Injić

magistra primarnog obrazovanja s informatikom

2016. godine diplomirala sam na Učiteljskom fakultetu, Odsjek u Čakovcu. Na VI. osnovnoj školi nakon odrađene prakse i pripravničkog staža dobila sam posao učiteljice u produženom boravku.

U školskoj godini 2019./2020. učiteljica sam 6. grupi produženog boravka koju polazi 2.b i 4.d razred. U našoj grupi pišemo, računamo, razgovaramo, maštamo, stvaramo i uvijek pronađemo vrijeme za igru. Međusobno se potičemo na zajedništvo, prijateljstvo, suradnju i dobra djela.

4. i 7. grupa produženog boravka odradile radionicu
Autor: Monika Injić, 5. 12. 2018.

U petak 30. studenog učiteljice Maja i Monika spojile su 4. i 7. grupu produženog boravka te odradile radionicu izrade pingvina.

Radionica je započela kroz razgovor o izgledu, bojama i hodu pingvina, a nakon toga veliki učenici pripomogli su malima izrezati tijelo u obliku ruke od crnog papira i uz pomoć ostalih sitnica svaki učenik samostalno je usavršio pingvina! Učenici su bili oduševljeni kako smo u kratkom vremenu i uz malo volje stvorili nešto oku zanimljivo, a prvašićima je odlično poslužilo kao rekvizit za igrokaz. Predivnu dječicu i njihove radove možete vidjeti u fotogaleriji.