Valentinovo u prvoj grupi produženog boravka
Autor: Nina Kovač Tomašković, 15. 2. 2017.

Općepoznato je da je Valentinovo ili Dan sv. Valentina spomendan na sv. Valentina koji se obilježava 14. veljače. Taj dan se tradicionalno obilježava i kao Dan zaljubljenih.

Prva grupa produženog boravka je odlučila ovaj dan, osim izradom čestitaka, obilježiti i izradom valentinovskih poklon kutijica u obliku srca. Osim što su iz kolaž papira izrađivali srca i čestitke, učenici su i pisali svoje mišljenje o Valentinovu i ljubavi kojima smo ukrasili zajednički pano.

Mišljenja učenika o ljubavi možete pročitati u nastavku, a kako su tekle naše male radionice možete pogledati u fotogaleriji.

Ljubav je kad je puno srce. Ja sam zaljubljena u jednog dječaka i dala sam mu dva metalna srca. (Kaja Herceg)

Meni puno znači ljubav jer je za mene ljubav veličanstvena. Ljubav mi znači mir. (Franka Golub)

Ljubav je kad nekog voliš. Ljubav je lijepa. (Ema Magaš)

Ljubav je kad ti se netko sviđa. Meni se netko sviđa. (Katarina Kajić)

Ljubav je kad si zaljubljen. I ja sam zaljubljen. (Vito Fran Škvorc)

Za mene je ljubav najljepša stvar na svijetu. Za mene je ljubav sve na svijetu. Ja sam zaljubljena u jednog dječaka i poklonila bih mu toplu odjeću. (Elena Novak)

Valentinovo je kad se netko voli. Ljubav je lijepa. (Niki Pintarić)

Za mene ljubav znači pusa i srce. (Ena Gotal)

Meni je ljubav prijateljstvo. Ja sam zaljubljena u jednog dječaka. (Luna Kučej)

Meni je ljubav obitelj. Moj dečko se zove ****. (Jana Vajagić)

Valentinovo je dan zaljubljenih. Ja ne volim Valentinovo. (Vinka Cokarić)

Ja volim mamu. (Vito Dobranić)

Za mene je ljubav prijateljstvo. (Ela Roginek)                                   Fotogalerija.