Učenici na boravku obilježili Dan poezije i Dan voda

Osim što je 21. ožujka prvi dan proljeća, na taj dan obilježava se i Međunarodni dan poezije, a sljedeći, 22. ožujka, Svjetski dan voda.

Stoga su učenici IV. grupe boravka ove godine odlučili obilježiti Svjetski dan voda uz malo poezije, a učenici III. grupe boravka izrađivali su razglednice s motivom voda. Dok se u gradu napisanim stihom mogla platiti kava, mi smo stihom mogli osvojiti lizalicu. Na kraju smo plakatom dočarali koliko je voda važna za život. Na našem panou možete upoznati naše mlade pjesnike i umjetnike te pogledati što naši učenici misle zašto je voda važna.   Fotogalerija.