Ukupno: 2112023
Tanja Vincek

magistra primarnoga obrazovanja s pojačanim predmetom hrvatski jezik

Rođena sam 16. veljače 1988. godine u Varaždinu. Diplomirala sam na Učiteljskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu – Odsjek u Čakovcu 2012. godine i stekla zvanje magistre primarnoga obrazovanja što je bila moja velika želja još od djetinjstva. Sada je stvarnost napokon ljepša od snova jer živim svoj san. Od ove školske godine radim kao učiteljica u produženom boravku i vodim X. grupu koja se sastoji od učenika 4.a, 4.b i 4.c razrednog odjela.

Volim svoj posao i uživam u radu s djecom – to me usrećuje, ispunjava, oplemenjuje i obogaćuje kao osobu. Zapravo, rekla bih da to nije posao, to je prije svega poziv. Neopisiv je osjećaj sreće, zadovoljstva i ponosa kada ti učenik sav sretan i uzbuđen kaže: „Učiteljice, ja to znam! To ste me Vi naučili.“

„Ne predaje učitelj ono što želi, ne predaje učitelj ono što zna, učitelj predaje ono što jest.”