Poznati svi finalisti Zdravog tjedna
Autor: Anita Perkov, 2. 3. 2017.

Danas su snage odmjerili učenici četvrtih i osmih razreda.

Vrijedni kuhari uspjeli su spremiti svoja jela i pokazati svima svoje umijeće kuhanja i obavljanja kućanskih poslova.

Najbolji kuhari 4. razreda s najfinijim pizzama bili su učenici 4. a razreda: Karlo Cecelja, Jan Cahunek, Morgana Popović i Bruna Popović. Najuspješniji učenici 8. razreda bili su učenici 8. c razreda: Eva Šafar, Eva Štager, Renea Andrea Jarnec i Ena Habuš.

Kao najbolji majstori u obavljanju kućanskih poslova učenici 8. d razreda Hanna-Marija Sklepić i Filip Pešec razreda odnijeli su pobjedu u višim razredima, a učenici 4. b razreda Patricija Mihaljčević i Hrvoje Fošnar u nižim razredima.

Zanimljivost današnjeg natjecanja bilo je natjecanje učenika iz Poljske, Pule i Ludbrega i 6. osnovne škole Varaždin u obavljanju kućanskih poslova u disciplinama šivanja gumba, metenje poda, zabijanje čavla i čišćenja i pranja poda. Učenici 4.b opet su bili najbolji!

Spremni smo za veliko finale!  Sretno finalistima!

Fotogalerija četvrtog dana