Priredba za naše nove učenike
Autor: Ida Lacković, 4. 9. 2017.

Nakon dugog toplog ljeta stigla nam je i nova školska godina, posebno važna za stotinjak prvašića koji će ove godine po prvi puta sjesti u školske klupe.

Kao i svake godine, za prvašiće i njihove roditelje održana je svečana priredba koju su upriličili učenici scenske i etno grupe te njihove učiteljice Lovorka Draginić i Nikolina Kelemenić. Za glazbeni dio programa pobrinuo se zbor VI. osnovne škole Varaždin „Varaždinski slavuji“, pod vodstvom maestre Ružice Kapitan.

Prvašićima i njihovim roditeljima ravnatelj Mario Stančić poželio je riječi dobrodošlice te puno uspjeha u školskoj godini. Nakon priredbe, prvašići su konačno upoznali svoje učiteljice te se zajedno s njima i svojim roditeljima uputili u učionice koje će im biti drugi dom sljedećih 8 godina.

Ovogodišnju generaciju prvašića primile su učiteljice Margareta Živković (1.a), Branka Kiđemet (1.b), Lovorka Draginić (1.c) i Irena Čerpinko (1.d).