Volimo jesti jabuke
Autor: Danijela Popadić, 22. 10. 2017.

Zdrave su, slatke, ukusne i imaju puno vitamina.

Povodom Svjetskog dana jabuka, koji se obilježava 20. 10., učenici VIII. grupe - Čarobnjaci, imali su radionicu na kojoj su odgledali prezentaciju o jabukama i naučili puno toga što dosad nisu znali te utvrdili prethodno znanje.  Počastili su se i ukusnom pitom i popili jabučni sok. Za one koji nisu ljubitelji slatkog kolača tu je bila puna zdjela jabuka koja se brzo ispraznila. Svi su se složili da vole jesti jabuke i da su jako zdrave jer imaju puno vitamina.

Nakon toga  pastelama su naslikali jabuke i zaključili da ih moramo jesti svaki dan jer jedna jabuka na dan tjera doktora iz kuće van!

Fotografije pogledajte ovdje