Poluzavršno državno - nogomet
Autor: Tomica Kanoti, 31. 5. 2018.

U četvrtak, 24.05.2018. Grad Zagreb (OŠ Jelkovec) bio je domaćin Poluzavršnice DP-a u futsalu za djevojčice 5. i 6. razreda osnovnih škola za skupinu Sjever. Djevojčice su se borile za prvo mjesto koje im osigurava nastup na Završnici Državnog prvenstva koja će se održati u Vinkovcima.

Na natjecanju je nastupilo 6 ekipa:

IV.OŠ BJELOVAR, Bjelovarsko-bilogorska županija
OŠ SVETI PETAR OREHOVEC, Koprivničko-križevačka županija
OŠ ĐURMANEC, Krapinsko-zagorska županija
I.OŠ ČAKOVEC, Međimurska županija
VI.OŠ VARAŽDIN, Varaždinska županija
OŠ BREZOVICA, Grad Zagreb

REZULTATI SKUPINE A:
Brezovica - IV.OŠ Bjelovar 4:0
Đurmanec - Brezovica 0:1
IV.OŠ Bjelovar - Đurmanec 0:4

REZULTATI SKUPINE B:
VI.OŠ Varaždin - I.OŠ Čakovec 2:1
Orehovec - VI.OŠ Varaždin 2:7
I.OŠ Čakovec - Orehovec 1:0

UTAKMICA ZA 3. MJESTO:
Đurmanec - I.OŠ Čakovec 0:5

UTAKMICA ZA 1. MJESTO:
Brezovica - VI.OŠ Varaždin 0:1

Djevojčice VI.OŠ VARAŽDIN u sastavu Barbara Kelava, Dora Kuzmić, Ana Višnjić, Dora Strelec, Dvina Horvat, Gabriela Gugić, Nika Mađarić, Zina Šenkiš, Kiara Golubić   osvojile su 1. mjesto i izborile sudjelovanje na Završnici DP-a u Vinkovcima od 3. do 5. lipnja 2018. godine.

U utorak, 22.05.2018. 2.OŠ Čakovec bila je domaćin Poluzavršnice DP-a u futsalu za dječake 5. i 6. razreda osnovnih škola za skupinu Sjever.

Ekipa ŠSD-a Šesta u sastavu  Martin Plavec Marković, Fran Vidaković, Jan Hlapčić, Luj Kolačko, Viktor Starčević, Sven Divjak, Ivano Maretić, Dario Hrebak, Lovro Plavec, Niko Krečak osvojila je 2. mjesto. U skupini su pobijedili prvake Krapinsko - zagorske županije 3:0 i prvake Međimurske županije 4:2. U finalu su poraženi od prvaka grada Zagreba 7:2.

Priloženi dokumenti:
BiltenPZFutsal56Z.pdf (1.04 MB)