Posjet učenika drugog razreda Javnoj vatrogasnoj postrojbi u Varaždinu

Učenici 2.a, b, c i d razreda posjetili su 13.lipnja 2018. godine Javnu vatrogasnu postrojbu u Varaždinu. Puno su toga vidjeli i naučili. Uvjerili su se da biti vatrogasac nije lako.

Hvala vatrogascima na srdačnom dočeku te prikazu što rade kada stanovnici naše županije zatrebaju njihovu pomoć!.

Izvješće o posjetu Vatrogasnoj postaji Varaždin

13. lipnja 2018. godine, posjetili smo Vatrogasnu postaju u Varaždinu. Kada smo stigli, razgledali smo  muzej starih predmeta koje su nekada koristili vatrogasci. Vidjeli smo starinska kola,slike i odijela. Bilo nam je poučno i zabavno. Na kraju smo otišli na sladoled. Kad smo  se vratili u školu, pričali smo o tome što nam se najviše svidjelo. Najviše mi se svidjelo kada su vatrogasci glumili da je požar, zato što su bili jako brzi. (Eva Vrček, 2.d)           Fotoalbum.