Projekcija 4 japanska filma za djecu i mlade
Autor: Mario Stančić, 27. 9. 2018.

Obavještavamo Vas da Pučko otvoreno učilište Varaždin ove godine sudjeluje kao partner u provedbi aktivnosti na Varaždinskim baroknim večerima - u okviru programa Total barok.

Ove godine u suradnji s Japanskim veleposlanstvom organizirali smo projekciju 4 japanska filma za djecu i mlade.

U petak, 28. rujna s početkom u 18h prikazuje se prvi film koji će otvoriti veleposlanik Keiji Takiguchi, a uz njega će možda biti izaslanik za kulturu, g. Ryohei Nakajima. Gospodina Takiguchia pozdravit će i gradonačelnik g. Ivan Čehok.

Također, predstavit ćemo i kratak film koji su izradili polaznici radionica VANIMA-e.

Ovime Vam upućujemo poziv na projekciju filma i ljubazno Vas molim da obavijestite učenice i učenike Vaše škole, kao i profesore da se odazovu besplatnoj projekciji u petak, u 18 sati.

U nastavku šaljem link na sva događanja, uključujući i filmove. Plakate sa stranice možete i isprintati i objaviti na Vašoj školi, ukoliko ste u mogućnosti.

Lana Velimirović Vukalović, prof.
ravnateljica