preskoči na sadržaj

VI. osnovna škola Varaždin

Login

 

Školska obilježja

Himna škole (mp3)

Vizija, misija, vrijednosti

Vision, mission, values


CD dječjeg zbora "Varaždinski Slavuji"
BiH

Važni dokumenti

OBRAZOVNA RAZDOBLJA

  1. obrazovno razdoblje 9.9. – 25.10. (34 nastavna dana) – 1. blok (nenastavni dani 28. i 29.10)
  2. obrazovno razdoblje 4.11. – 20.12. (35 nastavnih dana) – 2. blok
  3. obrazovno razdoblje 7.1. – 26.3. (53 nastavna dana) – 3. blok (nenastavni dan 27.3.)
  4. obrazovno razdoblje 30.3. – 17.6. (53 nastavna dana) – 4. blok

JELOVNIK

RASPORED 2018-2019

ŠKOLSKI DOKUMENTI

POLICA OSIGURANJA CROATIA OSIGURANJE

ZAKONI I PRAVILNICI

UDŽBENICI

Tražilica

Citati

Brojač posjeta...

Ispis statistike od 22. 10. 2013.

Ukupno: 2175395
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Naši učenici uspješni na 5. Festivalu matematike Varaždinske županije
Autor: Gordana Lešnjak, 6. 5. 2019.

25. travnja 2019. održan je 5. Festival matematike Varaždinske županije na kojem je sudjelovalo više od 100 učenika naše škole (od 1. do 8. razreda). Natjecali su se u pojedinačnim i ekipnim kategorijama.


Evo rezultata:

POJEDINAČNO NATJECANJE

3. razred: Niko Odrljin, Max Poljan i Marin Rođak (7. , 8. i 9. mjesto) – od ukupno 69 natjecatelja

4. razred: Nino Petek (2. mjesto), Lana Šoša (3. mjesto), Jan Turković (5. mjesto), Jan Drnovački (9. mjesto) – od ukupno 75 natjecatelja

5. razred – Julijan Mostarkić (3. mjesto), Mila Maretić (4. mjesto), Mia Kolmanić (6. mjesto) – od ukupno 52 natjecatelja

6. razred – Dino Kukolja i Antun Kralj ( 6. i 7. mjesto) - od ukupno 38 natjecatelja

7. razred – Barbara Kelava (1. mjesto), Ema Kolmanić (2. mjesto)  - od ukupno 41 natjecatelja

8. razred – Mislav Putarek (4.mjesto)  - od ukupno 34 natjecatelja

 

EKIPNO NATJECANJE

kategorija Anđeli

2. mjesto: ekipa Vrapci (Bruno Tomašković, Eleonora Orlović,  Jan Miletić, Bruno Vupora – 2. b i 1. b) , 4.mjesto: ekipa Crvići (Oliver Martinčević, Tea Rumenović, Alan Franko Posavec, Oliver Mađarić – 1.c i 2. c), 6. mjesto: ekipa Genijalci (Filip Smuđ, Silvia Gotal, Matija Herceg – 2. a i 1. a), 7. mjesto: ekipa Lumeni (Gabrijela Flajšek, Petar Habek, Domagoj Kracik, Kaja Vupora – 2.a i 1. a) – 42 ekipe u natjecanju

kategorija Špancireri

1.mjesto: ekipa Durice (Nino Petek, Niko Mudri, Jakov Petric, Niko Odrljin – 4.a i 3.a), 4. mjesto: ekipa Iluminati (Marin Rođak Oliver Vitez Nika Pušac Jan Turković – 3.c i 4. b), 9. mjesto: ekipa Palutaši (Tara Šipek, Paula Trajber, Šimun Vusić, Luka Čovran – 3.d i 4. d), 10 mjesto: ekipa Matkači 2 (Marko Staneković, Jan Drenovački, Ema Juričan, Roko Hitrec – 4.b i 3. b) – 54 ekipe u natjecanju

kategorija Husari

3. mjesto: ekipa 5 (Antun Kralj, Dino Kukolja, Mia Kolmanić, Julijan Mostarkić) – 61 ekipa u natjecanju

 

Svim učenicima čestitamo na sudjelovanju među 1300 natjecatelja, a posebne čestitke upućujemo najuspješnijima.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju