Obavijest o štrajku
Autor: Mario Stančić, 22. 10. 2019.

Poštovani roditelji!

Od Sindikata hrvatskih učitelja dana 21.10.2019. zaprimili smo obavijest o najavi štrajka.

Štrajk će započeti i provodit će se u svim osnovnoškolskim ustanovama u srijedu, 23. listopada 2019. godine, a u tom vremenu osnovnoškolske ustanove će raditi u skladu s uputama Glavnog štrajkaškog odbora Sindikata.

Obavještavamo vas kako se u vrijeme trajanja štrajka neće organizirati redovne nastavne aktivnosti.

Za učenike koji će doći u školu organizirat ćemo prihvat i pedagošku brigu te užinu i ručak ako su i inače korisnici usluge užine i ručka. Stoga vas ovim putem molimo da obavijestite razrednice/ke ako će vaša djeca u vrijeme štrajka doći u školu.

U vrijeme trajanja štrajka neće se organizirati produženi boravak.

Molimo vas da redovito pratite informacije na školskom webu.