Posjet I. OŠ Čakovec i njihovih partnera u Erasmus+ projektu „Literacy of the future“
Autor: Anja Draginić, 18. 12. 2019.

Prošlog četvrtka, 5. prosinca 2019., posjetili su nas naši prijatelji i susjedi iz Čakovca – 1. osnovna škola Čakovec. Povod posjeta bio je predstavljanje VI. osnovne škole Varaždin njihovim partnerima u sklopu Erasmus+ projekta „Literacy of the future“.

Premda naša škola ne sudjeluje u tom projektu, naši susjedi su nas spomenuli i prikazali svojim partnerima u najboljem svjetlu, stoga su odlučili spojiti ugodno s korisnim. Prilikom posjete Adventa u Varaždinu, gosti iz Portugala, Turske i Grčke poželjeli su vidjeti našu školu i iz prve ruke saznati više o našem djelovanju i mnogobrojnim uspjesima.

Goste smo proveli po prostorijama škole, s posebnim naglaskom na novoizgrađenu športsku dvoranu, školsku knjižnicu i učionice informatike, kemije i biologije. Nakon toga, zajedno smo pogledali kratak video uradak o svim nastavnim i izvannastavnim aktivnostima i projektima naše škole. Na kraju smo razmjenili iskustva, dojmove i kontakte u nadi da ćemo ostvariti suradnju na nekom od nadolazećih projekata.

U galeriji slika pogledajte kako je izgledao posjet gostiju I. OŠ Čakovec i njihovih međunarodnih partnera:

Fotogalerija