Max traži zvijezdu
Autor: Natalija Hranjec, 16. 5. 2017.

Već 7.godinu zaredom odvija se talent show – Max traži zvijezdu u osnovnoj školi Cestica kojem je cilj promicanje i popularizacija njemačkog jezika i kulture kroz pjevanje pjesama na njemačkom jeziku.

Naša škola već tradicionalno sudjeluje u ovoj manifestaciji, a ove godine naša predstavnica (izabrana na školskoj audiciji) bila je Paula Ivaniš, učenica 5.c razreda koja nam je pjevala pjesmu od Christine Perri JA für immer.

Naša učenica nastupila je 2.od ukupno 19 natjecatelja te svojim prekrasnim glasom oduševila mnoge. Njenu izvedbu učenici i roditelji mogli su čuti i na našem 6. Danu kulture održanom 26.4.2017.

Prema glasovima stručnog žirija ove godine pobijedila je predstavnica iz osnovne škole iz Štrigove, a dio atmosfere možete pogledati u galeriji fotografija kao i snimku same izvedbe.

Fotogalerija