Priznanja "Veliko srce Varaždina"
Autor: Rosana Štrocinger, 7. 11. 2017.

Na Međunarodni dan pomaganja, 26.10.2017., u varaždinskoj su Gradskoj vijećnici uručena priznanja "Veliko srce Varaždina", priznanja koja članovi Dječjeg gradskog vijeća dodjeljuju svojim vršnjacima u osnovnim školama koji pomažu drugima i iskazuju empatiju prema ostaloj djeci.

Ukupno je podijeljeno 14 priznanja , a od toga su tri dobili učenici naše škole. Priznanja su dobili : Eva Škerbić, Petar Potočnik i Dora Rodeš. Oni uz školske, izvannastavne i izvanškolske obveze pronađu vremena da pomognu onima kojima je pomoć potrebna kroz volontiranje ili uključivanjem u humanitarne akcije.

Oni su pozitivan primjer svima, kako je istaknuo gradonačelnik, a za njihov nesebičan rad zaslužni su njihovi roditelji i nastavnici koji ih usmjerevaju da čine dobra djela.

Čestitke svim dobitnicima priznanja! Fotografije.