Lara Perić - Sportski uzor za šk. god. 2017./18.
Autor: Tomica Kanoti, 13. 12. 2017.

Zovem se Lara Perić. Učenica sam 7.d razreda VI. Osnovne škole. Treniram rukomet već 5 godina u klubu ŽRK KOKA u Varaždinu.

Ove godine sam prisutstvovala  u Kampu HRS-a gdje sam u godištu 2004. proglašena za najbolje lijevo krilo. Također sam pozvana u selekciju sjever gdje sam upala u uži krug igračica za reprezentaciju 2004. godišta.

U 2017. godini nastupile smo u Splitu na Sportskim igrama mladih gdje smo osvojile 1. mjesto u državi. Tjedan dana kasnije održale su se međunarodne Sportske igre mladih gdje su nastupali prvaci svojih država i tamo smo također osvojile 1. mjesto  i postale međunarodne prvakinje.

U 9. mjesecu održao se jaki međunarodni turnir u Milanu u Italiji gdje smo također postigle odličan uspjeh osvojivši 2. mjesto.

Nastupam i na školskim sportskim natjecanjima u rukometu, nogometu, košarci i atletici.