Festival matematike Varaždinske županije (5.-8. razredi) - obavijesti
Autor: Dario Maltarski, 1. 4. 2018.

Učenici VI. osnovne škole Varaždin sudjelovat će na 4. Festivalu matematike Varaždinske županije koji će se održati u četvrtak,  5. travnja 2018. godine, u Gospodarskoj školi  Varaždin (Božene Plazzeriano  4, 42000, Varaždin). Učenici trebaju doći pred VI. osnovnu školu prije 9:15 sati kako bi nakon okupljanja u 9:15 sati krenuli pješice u pratnji učitelja prema Gospodarskoj školi.

Sve potrebne informacije o natjecanju

Pravilnik - ekipno

Pravilnik - pojedinačno

Zadaci s prošlogodišnjeg festivala

Raspored natjecatelja po učionicama će biti objavljen na službenoj stranici. Molimo da se prate obavijesti na web-u.

U priloženom dokumentu možete vidjeti točan popis natjecatelja i ekipa iz VI. osnovne škole koji će sudjelovati na 4. Festivalu matematike Varaždinske županije.

Svima želimo puno uspjeha na 4. Festivalu matematike Varaždinske županije!

Priloženi dokumenti:
Popis_natjecatelja_i_ekipa.pdf (316.22 KB)