Prvi savjetnički posjet
Autor: Ksenija Dretar, 4. 7. 2018.

U ponedjeljak, 2.7. našu školu posjetile su profesorice Nataša Sajko i Žaklin Lukša koje su nam održale predavanje o temeljnim pitanjima vezanim uz „Školu za život“ u sklopu kurikularne reforme.

Profesorice su nas upoznala s promjenama do kojih će doći prilikom provođenja ovog programa od rujna ove godine. U programu će sudjelovati svi učenici prvih, petih i sedmih razreda, a njihovi učitelji raduju se prilici da upoznaju novi, i po svemu sudeći, bolji sustav. Učitelje je posebno razveselila vijest o smanjenju papirologije jer će tako više vremena moći posvetiti organizaciji neposrednog rada s učenicima. Radujemo se rujnu i novim izazovima.