Drugi ljetni sportski višeboj - poziv na sudjelovanje
Autor: Mario Stančić, Ksenija Dretar, 12. 6. 2019.

Zajednica sportskih udruga Grada Varaždina, uz potporu Grada Varaždina, tijekom ljetnog odmora učenika, organizira i provodi projekt „Drugi ljetni sportski višeboj“ sa ciljem aktivnog provođenja ljetnog odmora učenika za učenice i učenike od 3. do 6. razreda osnovnih škola s područja Grada Varaždina i prigradskih naselja.

Sportske aktivnosti, u potpunosti besplatne za učenike, provodit će se od 17. lipnja 2019. godine do 3. srpnja 2019. godine na vanjskim i unutarnjim terenima Sportske dvorane „Varaždin“ u Graberju te u Dravskoj park šumi i Kupalištu Drava Varaždin, radnim danom u vremenu od 9.00 do 12.00 sati (17.6., 18.6., 19.6., 21.6., 24.6., 26.6., 27.6., 28.6., 01.7.), a u srijedu, 03. srpnja 2019. godine, učenice i učenike koji će redovito prisustvovati sportskim aktivnostima očekuje jednodnevni izlet na more.

Učenice i učenici će, pod stručnim vodstvom profesora kineziologije, usvajati motorička znanja rukometa, nogometa, odbojke, košarke, badmintona, boćanja, borilačkih sportova, sportova na vodi te se natjecati u istima.

Sva oprema i rekviziti su osigurani, kao i voda te mini-obrok (voće, pecivo, energetska pločica).

Za učenice i učenike prigradskih naselja osiguran je autobusni prijevoz:

1.bus – 8.30 sati kod VII. osnovne škole u Kućanu

2.bus – 8.15 sati kod igrališta u Poljani Biškupečkoj; 8.30 sati kod igrališta u Jalkovcu;

8.40 sati kod III. osnovne škole u Biškupcu

Oba autobusa po završetku aktivnosti, u 12.00 sati, voze djecu u prigradska naselja.

Uključivanje učenika u projekt je na dobrovoljnoj osnovi.

Učenici trebaju ponijeti sa sobom tenisice te biti u sportskoj odjeći (kratke hlačice, tajice, majica).

Detaljnije informacije o projektu učenici (roditelji) mogu saznati putem maila: strucni.suradnik@varazdin-sport.hr ili na broj 099/209 2612.

Stručna suradnica:

Anica Sitar, prof.