Veselo i prije Božića
Autor: Ivana Canjuga, 19. 12. 2019.

Božićni supertalent i ples u prostorima Šeste osnovne škole Varaždin.

U srijedu 18.12.2019. u dvorani VI. osnovne škole Varaždin pjevalo se i plesalo na božićnom plesnjaku, a birao se i supertalent škole. Sve je počelo u ponedjeljak kad su učitelji i učiteljice  trećih i šestih razreda birali učenike koji su nastupali na plesnjaku na izboru za supertalent. Audicija je odlično prošla i izabrani su oni najbolji. Radilo se o petero djece iz nižih razreda, od kojih je titulu supertalenta odnio Adam Rendić s pjesmom „Hit the road Jack“, a u višoj smjeni to je bio Noa Huzjak koji nam je predstavio Eminema. Osim njih nastupali su učenici Alen Ozimec, Domagoj Pretković i Teo Perić iz viših razreda, a Nika Juričan, Mila Kraš, Dino Protrka i Jana Vajagić iz niže smjene. Sva su djeca dobila ulaznice za plesnjak koje su ujedno bile i karte za tombolu gdje su dobitnici dobili velike čokolade. Svi su bili jako veseli i dobro su se zabavljali do 20,00. Posebno iznenađenje večeri bio je nastup naših učitelja Filipa Novosela i Nataše Narančić koji su izveli glazbeni duet i oduševili sve prisutne. Na kraju su učiteljice i učenici napravili vlakić u obliku velike gusjenice i zaplesali po cijeloj dvorani, a sok je bio potrebno osvježenje tijekom cijele večeri.

„Volim plesnjak jer mi je božićno vrijeme najdraže vrijeme u godini, a ove godine je posebno lijepo i zabavno...“ rekla nam je učenica šestog razreda. Veselimo se novom božićnom plesnjaku i sljedeće godine.

Fotogalerija