Školsko natjecanje iz matematike
Autor: Dario Maltarski, 25. 1. 2020.

Školsko natjecanje iz matematike će se održati u ponedjeljak, 27. siječnja 2020., s početkom u 10:00 sati. Natjecanje traje 120 minuta.

Natjecanje će se održati u učionicama 3.c i 3.d razreda. Raspored sjedenja možete vidjeti u prilogu. Učenici (natjecatelji) koji uzimaju užinu dolaze u školu u 9:35 sati na užinu. Ručak je u 13:15 sati za učenike koji ga uzimaju. Za one učenike koji žele odustati od ručka treba poslati mail računovodstvu škole da bi otkazali ručak. Molimo učenike da budu u 9:50 sati u učionicama kako bi natjecanje moglo početi na vrijeme. Učenici koji još nisu trebaju donijeti ispunjene suglasnosti.

Privremena ljestvica poretka za četvrte razrede bit će objavljena u 14:30 sati, vrijeme predviđeno za žalbe je od 14:30 do 15:00 sati, a u 15:00 sati će biti objavljena konačna ljestvica poretka.

Privremena ljestvica poretka za sve više razrede bit će objavljena u 17:00 sati, vrijeme predviđeno za žalbe je od 17:00 do 17:30 sati, a u 17:30 sati će biti objavljena konačna ljestvica poretka.

Učenicima želimo puno uspjeha u rješavanju zadataka!

Priloženi dokumenti:
Raspored_po_ucionicama.pdf (83.71 KB)