Maškare u našoj školi
Autor: Anita Perkov, 25. 2. 2020.

I ove godine u 6. osnovnoj školi zavladale su maškare.

U utorak 25. veljače učenici su pokazali kreativnost i prošetali školom u najrazličitijim maskama. Predstavljali su likove iz filmova, stripova, omiljenih romana, glazbene i sportske uzore, ali su popratili i aktualnu društvenu situaciju pa je bilo i liječnika i epidemiologa. Ove godine učenici nisu birali najbolju masku, već su se svi viši razredi predstavili na pozornici u školskoj dvorani  pred svojim prijateljima koji su ih redom pozdravljali gromoglasnim pljeskom. Nakon toga nastavili su se  veseliti i  plesti pod maskama.

Učenici nižih razreda uputili su se u fašničku povorku ulicama koje okružuju školu te su na taj način razveselili brojne prolaznike svojim maštovitim i zabavnim maskama.