Dobrodošli u produženi boravak!

Kutak produženog boravka uređuju učiteljice i učitelj koji rade u produženom boravku! A to su: Monika Injić, Maja Kragulj, Tena Rakonić, Mateja Martinčević, Nina Kovač Tomašković, Stella Kos Harjač, Daria Cecelja, Ivana Krišto, Valentina Balentović, Ida Lacković i Martina Banek.

INDIVIDUALNI RAZGOVORI

Popodne:

Učiteljica

Vrijeme IR

Monika Injić

Maja Kragulj

Tena Rakonić

Mateja Martinčević

Nina Kovač Tomašković, Stella Kos Harjač

Daria Cecelja

Ivana Krišto

Valentina Balentović

Ida Lacković

Martina Banek

Mjesec dana igre, druženja i rada
Autor: Valentina Balentović, 8. 10. 2016.

Ovih mjesec dana zajedničkog druženja i pisanja zadaća prošao nam je veselo i brzo.  Najprije smo se upoznavali. Svatko je dobio priliku da se osobno predstavi kroz monolog, a na kraju je došao i red na našu učiteljicu.

Crtali smo, radili strip (Boravak u stripu) i odredili naša pravila u produženom boravku. Naposljetku smo ukrasili pano našim radovima.

Osim igre, druženja i učenja pogledali smo i pokoji animirani film, a proslavili smo i jedan rođendan – izradili smo čestitke, pjevali i plesali i malo se počastili. Sve u svemu, bilo nam je odlično…a evo i nekih naših doživljaja:

Meni je bilo lijepo kad smo crtali boravak u stripu zato jer jako volim crtati. Učiteljica me pohvalila zbog onog što sam nacrtala. (Chiara Ćus - Krajan)

Bilo mi je najljepše kad smo govorili svoj monolog zato što smo saznali neke nove stvari o našim prijateljima, primjerice da Silvestar ima 526 papiga. (Maša Manojlović)

Jako zabavno mi je bilo kad smo crtali boravak u stripu, igrali se, radili čestitke, plesali, kad je učiteljica puštala pjesme… Volim kad slušamo pjesme i kad se igramo vani. (Iva Rušec)

Najljepše mi je bilo na rođendanu. Učiteljica je pripremila smoki i čips. Crtali smo čestitke i pjevali rođendanske pjesme. (Marino Peršić)

Bilo mi je najljepše kad je Moris slavio rođendan zato što smo jeli grickalice, a najgore kad sam išao doma. Zato ja volim boravak. Vani mi je super kad se igram s prijateljima. (Leon Četrtek)

Meni je bilo najljepše dok smo se igrali vani na igralištu. Tada mi je super jer igram nogomet. Vani je puno mojih prijatelja. Dok smo bili nutra, bilo mi je super crtati boravak u stripu. (Dominik Kućej)

Bilo mi je najbolje kad smo se predstavljali zato što smo govorili razne stvari o sebi. Također smo pričali i gdje živimo i imamo li ljubimce. (Silvestar Krog)

Bilo mi je lijepo kad nam je učiteljica pustila crtiće. Pustila ih je puno, a najljepši je bio Ljepotica i zvijer. Bilo mi je zabavno na Morisovom rođendanu. Radili smo čestitke, slušali glazbu, častili se, plesali i pjevali. (Ema Manjerović)

Bilo mi je najljepše kad smo slavili rođendan. Jako mi je bilo lijepo raditi čestitku, slušati glazbu i plesati na nju. Bilo mi je lijepo kad sam se igrala s prijateljicom kao i svaki dan. Volim kad u boravku radimo različite zadatke. (Tia Radmanović)

Fotografije.