Dobrodošli u produženi boravak!

Kutak produženog boravka uređuju učiteljice i učitelj koji rade u produženom boravku! A to su: Monika Injić, Maja Kragulj, Tena Rakonić, Mateja Martinčević, Nina Kovač Tomašković, Stella Kos Harjač, Daria Cecelja, Ivana Krišto, Valentina Balentović, Ida Lacković i Martina Banek.

INDIVIDUALNI RAZGOVORI

Popodne:

Učiteljica

Vrijeme IR

Monika Injić

Maja Kragulj

Tena Rakonić

Mateja Martinčević

Nina Kovač Tomašković, Stella Kos Harjač

Daria Cecelja

Ivana Krišto

Valentina Balentović

Ida Lacković

Martina Banek

Zdrave grickalice
Autor: Valentina Balentović, 7. 3. 2017.

Kako se u našoj školi odvijao zdravi tjedan, i mi u boravku odlučili smo ga obilježiti na svoj način.

Ovih se dana mnogo govorilo o zdravoj prehrani. Razgovarajući o našoj prehrani primijetili smo i nezaobilazne grickalice koje nisu baš zavidan obrok za naš organizam. Stoga smo malo istraživali na internetu i naišli na pregršt zdravih grickalica. Na tu temu izradili smo kartice za memory i igru Crnog Petra. Naravno, nakon odrađenog posla odlučili smo se i poigrati. Odlučili smo da ćemo sada uz gledanje televizora ili na proslavi rođendana, umjesto nezdravih, jesti zdrave grickalice, a pritom možemo zaigrati i memory ili Crnog Petra. Poledajte fotografije.