Dobrodošli u produženi boravak!

Kutak produženog boravka uređuju učiteljice i učitelj koji rade u produženom boravku! A to su: Monika Injić, Maja Kragulj, Tena Rakonić, Mateja Martinčević, Nina Kovač Tomašković, Stella Kos Harjač, Daria Cecelja, Ivana Krišto, Valentina Balentović, Ida Lacković i Martina Banek.

INDIVIDUALNI RAZGOVORI

Popodne:

Učiteljica

Vrijeme IR

Monika Injić

Maja Kragulj

Tena Rakonić

Mateja Martinčević

Nina Kovač Tomašković, Stella Kos Harjač

Daria Cecelja

Ivana Krišto

Valentina Balentović

Ida Lacković

Martina Banek

Zubić vila
Autor: Mateja Martinčević Bosilj, 20. 11. 2017.

U 2. grupi boravka, Bubamarcima,  prilično je uzbudljivo. Svakodnevno barem jednom prvašiću ispadne mliječni zub, ali mi previše ne brinemo jer znamo da će nam izrasti novi, trajni zubi. O trajnim zubima se moramo brinuti, jer nam novi više neće izrasti, pa smo zaključili da moramo jesti manje slatkiša, redovito posjećivati zubara i  obavezno prati zube ujutro i navečer.

Mliječne zube učenici spremaju za Zubić vilu, a tko je ona i što radi, saznajte od naših Bubamaraca.

Vila koja dođe k nama doma kada nam padne zub i daje nam 5 ili 10 kuna. (Dino)

Zubić vila je moja mama. (Luka B.)

Zubić vila leti pod jastuk, uzme zub i stavlja novčić. (Viktorija)

To je vila koja mijenja zub za novčić, igračku ili slatkiše. (Vito)

Zubić vile su kukci koji šeću s novčićima. (Matej)

Kad spavamo, vila dođe i uzme zubić ispod jastuka i uvijek nam nešto donese. (Tin)

Zubić vila uzme zube i nosi ih u svoj brlog, poklanja ih svojoj kraljici kako bi izgradile kuću. Kraljica sa svojim štapićem pomaže kod gradnje kuće. U toj kući žive zubić vile, kraljica i kralj. (Mila i Iva)

Kako učenici zamišljaju Zubić vile, možete vidjeti u fotogaleriji.