Razgledavanje izložbe radova članova Hrvatskog društva likovnih umjetnika Varaždin
Autor: Rosana Štrocinger, 29. 10. 2013.

Učenici 4.d razreda posjetili su 29.10.2013. Gradski muzej Varaždin i razgledali izložbu raznih umjetnika iz Varaždina.

Radove su izložili umjetnici : Branko Bobić, Smiljana Brezovec Meštrić, Darwin Butković, Ivan Duić, Krešimir Ferinac, Vladimir Gašparić Gapa, Josip Grgevčić, Lila Herceg, Elizabeta Igrec, Velimir Ivezić, Nedjeljko Krčar, Vera Kuntner, Krunoslav Martinović, Ivan Mesek, Alen Novoselec, Nenad Opačić, Davor Petak, Željko Prstec, Heda Rušec, Darko Sačić, Živko Toplak, Wanda Tudja Strahonja, Goran Petrač i Gordana Kovačić Macolić.

Učenici ma se izložba veoma svidjela jer su vidjeli kako svaki umjetnik  pokazuje svoju originalnost i izražava se različitim likovnim tehnikama odnosno materijalima. Posebno nas je veselilo što smo vidjeli  djela  umjetnika  koje i osobno poznajemo :  Martinog tate ( Davor Petak), nastavnika koji u našoj školi predaje likovnu kulturu ( Ivan Duić) te naše tete Elizabete  ( Elizabeta Igrec) koja za nas u GMV uvijek pripremi lijepe likovne radionice.

Svim umjetnicima želimo puno uspjeha u daljnjem radu  te s nastrpljenjem čekamo  nove izložbe.

Fotke!