Nagrada nam je doista na lica izmamila "Osmijeh za 5!"
Autor: Željka Dugi Sokač, 2. 12. 2014.

Učenici 1.c razreda osvojili su nagradu sa svojim  umjetničkim radom kojeg su napravili uz pomoć svoje učiteljice Željke.

Natječaj u sklopu kampanje „Osmijeh za 5“ provodi tvrtka dm-drogerie markt u suradnji s Ministarstvom znanosti, obrazovanja i sporta. Cilj kampanje je potaknuti najmlađe da samostalno razmišljaju o dentalnoj higijeni te ih educirati o važnosti redovite higijene zubi

U natječaju na temu „Što za naš osmijeh znače četkica i pasta?“ sudjelovali su svi učenici 1.c razreda,a posebno su se kreativnošću istknuli Matija Trojko, Hana Hudoletnjak i Petra Sajko. Nagrada koju su osvojili je predavanje stomatologa u školi  te poklon paketi koje će dobiti svi učenici prvih razreda.