1.a - Opasnost od računalnih igrica
Autor: Vesna Gašparić, 17. 3. 2015.

Na satu razrednika nakon provedene ankete saznali smo da nas mnogo u razredu slobodno vrijeme svakodnevno provodi uz razne elektronske medije (tv, računalo, mobitel, videoigre ).

Iznenađeni tim saznanjem zaključili smo da  provođenje vremena uz elektronske medije ima svoje pozitivne i negativne strane te da smo sami odgovorni za svoj odabir korištenja slobodnog vremena. Možemo ga provesti zdravije i korisnije ( šetnjom,bavljenjem sportom, odlaskom na izlete, čitanjem, pomaganjem roditeljima, igranjem društvenih igara s prijateljima ili ukućanima, sviranjem, pjevanjem…).

Naravno, družit ćemo se i dalje s elektronskim medijima putem kojih učimo i razvijamo neke druge sposobnosti – ALI MANJE ĆEMO VREMENA PROVODITI S NJIMA!

Slike našeg rada i rezultate rada pogledajte u albumu.