2.c na izložbi iz kolekcije Vugrinec
Autor: Lovorka Draginić, 29. 5. 2015.

Srijeda,  27.V.2015. : Učenici 2.C   su  posjetili  GMV –Galeriju slika  na Trgu Miljenka Stančića i odradili  edukativnu radionicu „I ja ću biti kolekcionar /ka“ uz izložbu Kolekcija Vugrinec: Remek djela hrvatske moderne.

Bilo je zanimljivo, poučno, radno i veselo. Dječaci su bili oduševljeni jer se radi o nogometašu – pa su pažljivije nego inače slušali izlaganje kustosice i voditeljice radionice  Elizabete Igrec.

Djevojčice kao djevojčice – i ovaj su puta odradile  odlično svoj zadatak.

Bogatiji smo za još jedno umjetničko iskustvo, naučii smo nove riječi: kolekcionar /ka,  kolekcija  i spoznali važnost kolekcionarstva kao plemenitog poziva i hobija – jer se i na taj način mnoga umjetnička djela čuvaju za budućnost .

Ujedno je ovo bio i naš posljednji odlazak na izložbu ove školske godine – nastavit ćemo tako i u trećem razredu!!!

Što smo radili – pogledajte fotografije.