Jesenske radosti boravkaša

S obzirom da je lijepo vrijeme potrajalo  uživali smo u aktivnostima na otvorenom.

Najviše pažnje privuklo nam je suho lišće  pa smo tako slagali  hrpice i bacali se u njih , skupljali najljepše listove, izradili  kapice od lišća, igrali razne igre kao što su Najljepši kip, Mačka i miš , Tko će prije do cilja. Organizirali smo i razne igre s loptom i natjecali se međusobno. Dečki su igrali nogomet dok su cure uživale na dekici i upijale tople zrake sunca. Sve u svemu, svi smo jako uživali i pomalo smo tužni što nam ovako toplo i lijepo vrijeme odlazi .  Pogledajte bogatu galeriju fotografija.