Predavanje o tjelesnoj aktivnosti za sve drugaše
Autor: Rosana Štrocinger, 24. 1. 2016.

Patronažna sestra Andrijana Žmuk održala je svim drugim razredima predavanje na temu: Tjelesna aktivnost.

Učenici su ponovili važnost kretanja i svakodnevne tjelesne aktivnosti za zdrav organizam i pravilan rast tijela. Naučili su da tjelesna aktivnost nije samo hodanje ili trčanje već usisavanje i drugi kućanski poslovi. Upozorila je učenike na štetnost od previše gledanja TV-a ili igranja igrica. Za zdravlje je jako važno da svakodnevno najmanje 1 sat provedemo na svježem zraku ( bez obzira na hladnoću ). Svjež zrak ( dovoljno kisika ) doprinosi zdravlju, ali i boljem i lakšem učenju. Fotografije su ovdje.

A sada je dosta sjedenja za računalom. Pokreni se !