Okitili smo bor u "Čarobnoj šumi"
Autor: Ružica Martinec, 15. 12. 2016.

Učenici 2. b su danas, 15. prosinca, okitili bor u Galerijskom centru u Uskoj ulici u Varaždinu u sklopu projekta "Čarobna šuma".

Galerijski centar organizirao je ovaj projekt u kojem su djeca nekih varaždinskih vrtića i škola izradila u školi nakit za bor i došla ga okititi. A nakon blagdana bor će nastaviti svoju priču u dvorištu vrtića ili škole. "Čarobna šuma" se od danas može razgledati u Galerijskom centru. Evo što su rekli učenici:
Bilo mi je lijepo kad smo ukrašavali bor. (Elena Begić)

Danas kad smo išli ukrašavati  bor bilo mi je odlično. Na putu do Galerije pjevali smo božićne pjesme (Tiha noć, Pahuljice padajte, Snijeg svud pada i Zvončići). (Mirta Nikšić)

Bilo mi je jako lijepo i zabavno . Pjevali smo božićne pjesme. (Marta Pintarić)

Danas kad smo ukrašavali jelku osjećao sam se veselo. Na jelku smo stavljali anđele, srca i lepeze. (Jan Turković)

Danas kad smo ukrašavali bor bilo mi je lijepo i zabavno.  Keksići koje smo dobili bili su jako fini. (Lana Šoša)

Kad smo ukrašavali  bor osjećao sam se veselo. Lijepo je bilo vidjeti okićeni bor. (Martin Herceg)

Kad sam ukrašavala bor bilo mi je zabavno. (Darija Staneković)

Bilo mi je lijepo kad smo ukrašavali bor. (Ozana Margotić)

Bilo je baš veselo i zabavno . (Antonio Horvat)