Predsjednički izbori 2. d razreda
Autor: Irena Čerpinko, 16. 9. 2018.

Na izborima je sudjelovalo 6 kandidata koji su se svojom kreativnošću i idejama za boljitak razreda predstavili u najboljem svijetlu. Svojim plakatima ili prezentacijama kandidati su izložili drugim učenicima svoj program rada. Svaki od njih je dao zanimljivu i ostvarivu ideju kako bi razredna zajednica bila bolja, funkcionalnija i složnija. Odabir je bio težak s obzirom da je svaki od kandidata bio domišljat i potencijalni kandidat.

Glasanje je bilo tajno, a najviše glasova pripalo je Adamu Rendiću. Iskrene čestitke predsjedniku i njegovoj zamjenici Maši Kovšca uputili su svi u razredu. Novoimenovanoga predsjednika očekuje najvažniji dio, a to je pokazati, dokazati i opravdati svoj ponuđeni program rada i ukazano povjerenje razreda.

Predsjedniku Adamu iskrene čestitke i puno uspjeha!!!                  Fotogalerija.