Od 1. do 4. (razredna nastava)
2. B na likovno edukativnoj izložbi "Svestranost umjetnika"
Autor: Ružica Martinec, 27. 2. 2013.

U utorak, 26. veljače 2. b je sudjelovao u likovno - edukativnoj radionici "Svestranost umjetnika". Radionica je održana povodom izložbe varaždinskog slikara Pavla Vojkovića. Pročitajte njihove dojmove s radionice.

"Crtao sam harlekina sa pastelama. To mi se jako sviđalo. Napravili smo svi baš lijepe radove. Htio bih da opet idemo tamo jer mi je stvarno bilo super." ( Petar Potočnik)

"Vidjeli smo slike Pavla Vojkovića. Radili smo harlekinov kostim. Bilo mi je jako lijepo." ( Petar Šimek)

"I ja sam radila herlekinov kostim. Sviđali su mi se slikarovi kostimi koje je naslikao. POsebno od jedne princeze." (Dora Rodeš)

"Najviše su mi se sviđale skulpture Pavla Vojkovića i nacrti za kostime. Naš harlekin je bio jako lijep. Bilo mi je jako lijepo i želim da idemo opet." (Sara Vugrek)